ACTIVITIES

    Коса Арабатська стрілка - природний пляж, довжиною понад 100 км. Уздовж берега тягнеться піщаний вал, завдяки якому підводна частина коси прогрівається до 28-30 градусів, що дозволяє довго приймати морські ванни навіть тим, хто зовсім не вміє плавати.  

   Арабатська стрілка відділяє води Азовського моря від системи озер Сиваш - гігантської природної фабрики з випарювання солі. Щороку в Сиваш з азовської водою потрапляє 12 млн тонн солей - сполуки брому, натрію, магнію, інших цінних мінералів. Ропа Сивашу за своїми цілющими властивостями ні в чому не поступається Мертвому морю і при цьому доступна кожному безкоштовно.

   Доторкнутися до природи та відчути спокій і гармонію тут може кожний турист. У нас немає промисловості, чисте море, степ і вітер. Обирайте свій варіант релаксу або активностей і будете щасливі.

Каякинг на рассвете

01

Рекреаційний каякінг

   Екскурсіі протоками Генічеська та озерами Сиваша. 

   Безпечні, не потребують спеціальної фізичної підготовки та не мають обмежень за віком.

   Одно- та двомісні каяки підкоряться навіть дітям.

Цю пригоду ви запам'ятаєте надовго. 

1111.jpg

02

Солоне озеро

   Це унікальне місце на нашій землі. Рожеве озеро, де у радянські часи видобували сіль відкритим методом, а зараз залишки зруйнованого солепрому і неймовірні пейзажі, наче на інших планетах.

   

03

Асканія Нова

Біосферний заповідник "Асканія-Нова"-найстаріший степовий резерват миру, одне з 7 природних чудес України, що входить в сотню найбільш відомих заповідних територій планети.

112_edited.jpg

пансионат Арабески Семейный отдых с детьми

04

Кайтінг

   Якщо ви мрієте навчитися катати на кайті або шукаєте сучасний спот в Україні де можна комфортно провести час, на вас чекає атмосферна станція європейського зразка на Азовському узбережжі. Інструктори та обладнання на місці.

11116.jpg
1112.jpg

05

Гарячі джерела

   Йодо-бромне хлоридно-натрієве джерело з водою від 50 до 70 градусів, має висновки про цілющі якості мінеральної води. На Стрілці є три джерела, по одному в кожному селі, вода однакова за складом та за температурою. 

В Генгірці працює водолікарня "Гаряче джерело" з травня по вересень, є прийом лікарів.

В Щасливцево надлишок води зі скважини непрацюючого поки "Центра доктора Козявкина" створив озеро за територією і приймає усіх бажаючих.

   За  околицею села Стрілкове також утворилося гаряче озеро.

   Вода досить гаряча і активна, тому слід обережно приймати ванни та ознайомитись з протипоказаннями.

120_edited.jpg

06

Дельфінарій

  

Дельфінарій "Оскар Генічеськ" знаходиться поруч з нами. Цей сезонний розважальний комплекс запрошує на шоу з чорноморськими дельфінами та морськими котиками, пропонує плавання та фотографування з дельфінами.